• tel. 06-12041057
  • karakterdesignlogo@gmail.com
  • #designmetkarakter

creatief met creativiteit

Gepubliceerd op 5 april 2023 om 11:45

Creativiteit is echt ook weleens op!

Zelfs degene waarvan iedereen denkt dat iemand een creatieve duizendpoot is is dat niet altijd. Anders gezegd, het is niet altijd direct beschikbaar maar er zijn verschillende trucs om je creativiteit aan te boren. Ga een rondje rennen of zorg dat je boos of blij bent. Ga in een drukke stationshal zitten en kijk om je heen. Er is inspiratie genoeg. Geluid op de achtergrond werkt ook.

Op coffitivity.com staan verschillende achtergrondgeluiden die helpen je creativiteit wakker te maken en wakker te houden.

Het platform werd in het leven geroepen tijdens Covid wat ervoor zorgde dat velen gingen thuiswerken. Thuiswerkers mistten de drukke achtergrondgeluiden van kantoor.

Wordt het dan niet ook eens tijd om eens aan jezelf te denken? Dat bedrijf wat je ging opzetten? Die hobby die nu toch wel groter aan het worden is? Zou je daar niet eens echt werk van maken? Die creativiteit aanspreken voor je eigen business?


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.